VAŠE KARIÉRA = NAŠE PARTNERSTVÍ

Spokojenost a růst podnikání
našich konzultantů je
pro nás prioritou.

Filozofie značky 4fin je založena na upřímném a vzájemně prosperujícím vztahu mezi námi a našimi konzultanty. Kromě podpory, vzdělávání a inovativních nástrojů má každý konzultant garantované vlastnictví svého klientského kmene. Navíc, klíčoví spolupracovníci mohou přímo ovlivňovat směřování společnosti a dokonce se podílet na jejím zisku.

Chcete znát hodnotu svého klientského kmene? Kontaktujte nás a my vám ji spočítáme!

NAŠE UNIKÁTNÍ NÁSTROJE

Budoucnost vidíme
v integraci IT nástrojů
do jednoho ekosystému.

Tímto způsobem zrychlíme vaši práci profesionálních konzultantů. Vy se poté stanete tváří aplikací a systémů u klientů. Vývoj v oblasti fin-tech je nezadržitelný a nyní je ta pravá chvíle svézt se na vlně velkých příležitostí.

Moderní ekosystém vás provede prací s klientem od správy smluv až po prezentaci nového řešení. Na úkolech můžete přehledně pracovat se svojí asistentkou. Klienty zde můžete segmentovat podle přednastavených kritérií anebo si zvolit svá vlastní. Samozřejmostí je i napojení na váš telefon či tablet a také všechny aplikace Google, aby vaše práce byla jednodušší a nemuseli jste se přizpůsobovat vy systému, ale systém vám.

Moduly systému 4EKO:

1. Individuálně nastavitelný dashboard – první věc, kterou v systému uvidíte, je váš osobní dashboard. Dashboard je hlavní obrazovka naplněná widgety, které zobrazují například zprávy, vaši produkci, vaše provize nebo schůzky, které máte naplánované. Je to přehledné a vše je na jednom místě.

2. Responzivita systému – práce v terénu či u klientů je denním chlebem konzultantů, a proto je i náš systém zcela přizpůsobený tomu, abyste na něm mohli flexibilně pracovat na všech zařízeních, které používáte – stolní počítač, notebook, tablet či mobilní telefon.

3. Detaily jednotlivých widgetů – je dobré vědět, že každý widget má možnost prokliknout se do detailu. Tam už si můžete se zobrazením dál pohrát tak, jak budete potřebovat.

4. Boční panel – praktický je rychlý náhled na pravé straně obrazovky. Najdete ho v sekcích klienti nebo smlouvy. Jakmile se rozklikne detail, zobrazí se přehledně všechny detaily pěkně po ruce.

5. Přidávání smluv – přidání smluv je v našem systému EKO velice jednoduché. Přidávat můžete aktivní i neaktivní smlouvy, které se zároveň přenesou do servisního prostředí 4plan.

6. Úkolovník – jedním z nejlepších nástrojů je skvělý Úkolovník. K jednotlivým úkolům lze přidat další dílčí podúkoly, přidávat poznámky, psát si do chatu nebo ho sdílet s asistentkami.

7. Klientská kartotéka – bod, který je pro práci konzultanta klíčový a to je pomyslná karta klienta. V EKO jí nazýváme Detail klienta. Najdete tam přehledně všechny informace, které jsou pro jeho správu potřeba.

8. Hodnota kmene – unikátní vlastností systému je, že dokáže sledovat aktuální hodnotu vašeho kmene. 4fin vám jako jediná společnost na trhu garantuje, že v případě, že budete chtít svůj kmen prodat, tak jej od vás odkoupí. Takhle podle nás vypadá partnerství.

STARÁME SE O VÁS

Stojíme za vámi
i ve výjimečných situacích.

Garance vlastnictví kmene každého konzultanta – jeden ze základních kamenů, na kterém stavíme značku 4fin.

Příslib odkupu v případě odchodu ze společnosti

Zajištění rodiny konzultanta v případě pozůstalosti

PODPORA ASISTENTEK

Máme nejen velmi schopné
konzultanty, ale i profesionální
a zkušené asistentky.

Pomůžeme vám s výběrem vaší budoucí asistentky a poskytneme vám propracovaný manuál na její zaškolení. Zakládáme si na tom, aby i asistentky mohly kariérně růst, a proto máme pro všechny úrovně propracovaný systém vzdělávání. Vždy se můžete obracet na náš tým podpory pro vzdělávání asistentek, kdykoliv budete potřebovat. Věříme, že výborně zaškolená asistentka je pro konzultanta nepostradatelnou pomocí. Počet 180 asistentek napříč ředitelstvími mluví za vše!

Chcete vědět jak posunout vaší asistentku na úroveň koncipientky? Domluvte si schůzku, pomůžeme vám!

10 důvodů, proč být našimi partnery

  1. Vlastnictví kmene
  2. Vysoké provize
  3. Podíly na zisku
  4. Exkluzivní produkty
  5. Inovativní IT nástroje
  6. Neprodejnost společnosti
  7. Propracovaný systém asistentek
  8. Synergie 4 ředitelství s více než 15letými zkušenostmi
  9. Transparentnost
  10. Léty prověřené vzdělávání
Menu